UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

W Elblągu ŻADEN, ALE TO ŻADEN projekt budowy parkingu w tego typu lokalizacji nie będzie możliwy do realizacji. Obojętnie jaka to będzie jego forma np w postaci wielopoziomowego budynku. Wynika to z tego, że obecne oczekiwania sprowadzają się do tego, że parking musi być jak najbliżej miejsca zamieszkania danej osoby, albo tak usytuowany, aby kierowca podczas pobytu w innym miejscu miał z parkingu do tego konkretnego obiektu: sklepu, banku, urzędu, miejsca zamieszkania rodziny, kolegi itp jak najbliżej najlepiej maksymalnie 100 metrów. Inne rozwiązania aktualnych kierowców po prostu nie interesują. Stąd też nie ma zainteresowania inwestorów, aby budować parkingi w tym systemie. Praktycznie taka sytuacja istnieje w większości miast polskich, więc nie widzę szansy, by kiedykolwiek ktoś podjął się budowy parkingu w tym zaproponowanym miejscu.

Scepticus maksimus