A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Prezydent - Puknij się w pustą głowę. Po co się wypowiadasz jak się nie znasz.
towarzyszu skorupa pisowski podnóżku-gdyby tak to przekopu dorzucić wazelinę której używasz do swoich durnych wypocin toby nasz Elbląg juz by był dawno pod wodą. a śmietanę pomieszaną z łupieżem to zapewne zlizujesz z chodnika na Żoliborzu
Teofil-zgadzam się z Tobą! Nadajmy Mu honorowego mieszkańca tak samo jak Adolfowi :)idealną parę tworzą :)
Można skorzystać z typowej pogłębiarki ale one pracują przy zanurzeniu 6m, wymyślenie parametru zanurzenia 4 m było zwykłym kretyństwem. Podchodząc do inwestycji należy wiedzieć jakie zanurzenie mają typowe statki pogłębiarki. ..
towarzysz wazelina skorupa-ten który niesie przez ziemię elblaską krużganek /haha/kultu "wodza"
@Realista1 - Musieliby je kupić albo wysłać kogoś kto by je zrobił. A tu brak kasy.
będzie port będzie kolej nad zalewowa do rozwożenia ładunku i miasto się rozwinie hahaha
Niech Pisiory sobie pogłębiają w czynie społecznym łopatkami.
O jest piękne zdjecie Zalewu Wiślanego. Dziekujemy Redakcjo!