38
12.11.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Prezydent - Puknij się w pustą głowę. Po co się wypowiadasz jak się nie znasz.
TeofilSkorupa (2021.11.12)
towarzyszu skorupa pisowski podnóżku-gdyby tak to przekopu dorzucić wazelinę której używasz do swoich durnych wypocin toby nasz Elbląg juz by był dawno pod wodą. a śmietanę pomieszaną z łupieżem to zapewne zlizujesz z chodnika na Żoliborzu
(2021.11.12)

info

12  
  3
Teofil-zgadzam się z Tobą! Nadajmy Mu honorowego mieszkańca tak samo jak Adolfowi :)idealną parę tworzą :)
(2021.11.12)

info

8  
  2
Można skorzystać z typowej pogłębiarki ale one pracują przy zanurzeniu 6m, wymyślenie parametru zanurzenia 4 m było zwykłym kretyństwem. Podchodząc do inwestycji należy wiedzieć jakie zanurzenie mają typowe statki pogłębiarki. ..
Darek59 (2021.11.12)
towarzysz wazelina skorupa-ten który niesie przez ziemię elblaską krużganek /haha/kultu "wodza"
(2021.11.12)

info

9  
  0
@Darek59 - Typowy stateczek zanurzenie 6,2 m dziś mamy go w Gdańsku.
Darek59 (2021.11.12)
@Realista1 - Musieliby je kupić albo wysłać kogoś kto by je zrobił. A tu brak kasy.
(2021.11.12)
będzie port będzie kolej nad zalewowa do rozwożenia ładunku i miasto się rozwinie hahaha
112 (2021.11.12)

info

4  
  1
Niech Pisiory sobie pogłębiają w czynie społecznym łopatkami.
(2021.11.12)

info

8  
  2
O jest piękne zdjecie Zalewu Wiślanego. Dziekujemy Redakcjo!
Ferdek.Schichau (2021.11.12)

info

1  
  1