Wybrany wątek opinii
Mowa o Zalewie i Rzece Elblag, a na zdjeciu. .. Morze Bałtyckie. Czy tak redatkorom trudno załączyć zdjecie połudnowej strony przekopu?
Do moderacji
Odpowiedz
13
15
@Realista1 - Musieliby je kupić albo wysłać kogoś kto by je zrobił. A tu brak kasy.
Do moderacji
Odpowiedz
4
1
@Realista1 - Na zdjęciu jest obwiednia refulacyjnej Wyspy Estyjskiej w Zalewie Wiślanym, który jest częścią M. Bałtyckiego.
Do moderacji
Odpowiedz
1
3
@Realista1 - Nie Morze Bałtyckie tylko Zalew. Zdjęcie zrobione od północnej strony. W tle Wysoczyzna Elbląska.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
@Realista1 - To jest zdjęcie Zalewu Wiślanego.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
@Realista1 - To jest Zalew Wiślany i Budowa sztucznej wyspy!
Do moderacji
Odpowiedz
2
0