Wybrany wątek opinii

Mowa o Zalewie i Rzece Elblag, a na zdjeciu. .. Morze Bałtyckie. Czy tak redatkorom trudno załączyć zdjecie połudnowej strony przekopu?
Realista1 (2021.11.12)
@Realista1 - Musieliby je kupić albo wysłać kogoś kto by je zrobił. A tu brak kasy.
(2021.11.12)
@Realista1 - Na zdjęciu jest obwiednia refulacyjnej Wyspy Estyjskiej w Zalewie Wiślanym, który jest częścią M. Bałtyckiego.
Andrzej111111221 (2021.11.12)
@Realista1 - Nie Morze Bałtyckie tylko Zalew. Zdjęcie zrobione od północnej strony. W tle Wysoczyzna Elbląska.
ksamol (2021.11.14)
@Realista1 - To jest zdjęcie Zalewu Wiślanego.
(2021.11.14)
@Realista1 - To jest Zalew Wiślany i Budowa sztucznej wyspy!
zem (2021.11.15)
Powrót do komentarzy