Wybrany wątek opinii

Dzięki budowie polskiego Kanału Sueskiego Elbląg będzie wielkim nowoczesnym portem wielkości Gdańska a miasto dozna niesamowitego rozwoju gospodarczego. Ta wspaniała inwestycja sprawi także że będziemy mieli naszą polską Chorwację a wszystkie miejscowości nadzalewowe będą z tego spijać śmietanę. Dziękujemy Panu premierowi Jarosławowi Kaczyńskiemu bo to przede wszystkim jego zasługa i myślę że powinniśmy przyznać mu honorowe obywatelstwo naszego miasta za całokształt jego trudu w to wspaniałe dzieło.
TeofilSkorupa (2021.11.12)
@TeofilSkorupa - Albo to co piszesz jest satyrą, albo musisz zmienic leki
XyzBzdet (2021.11.12)
@TeofilSkorupa - Teofil, ja nie wierze ze ty kibicujesz rzadowi, nie wierze, bo robisz pisowi naprawde zły PR.
Prezydent (2021.11.12)
@Prezydent - Gościu sobie szydzi bo co ma pisać o "Sukcesach Tuska"i jego inwestorach z Kataru lub jak zakosił kasę z OFE i "okroił "zasiłki pogrzebowe okradając zmarłych i ich rodziny.
(2021.11.12)
No szydzi sobie, w nastepnym komentarzu z Elblaga. Dla mnie jest peowski prowakator.
Prezydent (2021.11.12)
@Prezydent - Puknij się w pustą głowę. Po co się wypowiadasz jak się nie znasz.
TeofilSkorupa (2021.11.12)
@TeofilSkorupa - Nie napinaj się za bardzo bo będziesz miał burzę w spodniach. Ale przynajmniej dowiesz się z autopsji, że odbyt służy do wypróżniania się.
Pepe (2021.11.12)
@TeofilSkorupa - Ty tak poważnie?
Nadzalewowiec (2021.11.12)
@TeofilSkorupa - zrób u siebie pokój pamięci, wystarczy
(2021.11.14)
@TeofilSkorupa - ale ciebie zna, łatwo poznać po pustej głowie. Swoją drogą co za prymityw pisze ci te teksty?
(2021.11.14)
@TeofilSkorupa - Miejscowości nadzalewowe będą spijać to, co tutaj napisałeś radosny misiaczku-PiSiaczku. .. ale to nie śmietanka tylko efekty wytrysku podnieconego do granic możliwości geniusza tępej propagandy naszej umiłowanej siły przewodniej. ..
GłębokaMyśl (2021.11.15)
Powrót do komentarzy