Wybrany wątek opinii
Dzięki budowie polskiego Kanału Sueskiego Elbląg będzie wielkim nowoczesnym portem wielkości Gdańska a miasto dozna niesamowitego rozwoju gospodarczego. Ta wspaniała inwestycja sprawi także że będziemy mieli naszą polską Chorwację a wszystkie miejscowości nadzalewowe będą z tego spijać śmietanę. Dziękujemy Panu premierowi Jarosławowi Kaczyńskiemu bo to przede wszystkim jego zasługa i myślę że powinniśmy przyznać mu honorowe obywatelstwo naszego miasta za całokształt jego trudu w to wspaniałe dzieło.
Do moderacji
Odpowiedz
18
68
@TeofilSkorupa - Albo to co piszesz jest satyrą, albo musisz zmienic leki
Do moderacji
Odpowiedz
27
6
@TeofilSkorupa - Teofil, ja nie wierze ze ty kibicujesz rzadowi, nie wierze, bo robisz pisowi naprawde zły PR.
Do moderacji
Odpowiedz
11
5
@Prezydent - Gościu sobie szydzi bo co ma pisać o "Sukcesach Tuska"i jego inwestorach z Kataru lub jak zakosił kasę z OFE i "okroił "zasiłki pogrzebowe okradając zmarłych i ich rodziny.
Do moderacji
Odpowiedz
13
23
No szydzi sobie, w nastepnym komentarzu z Elblaga. Dla mnie jest peowski prowakator.
Do moderacji
Odpowiedz
12
12
@Prezydent - Puknij się w pustą głowę. Po co się wypowiadasz jak się nie znasz.
Do moderacji
Odpowiedz
3
7
@TeofilSkorupa - Nie napinaj się za bardzo bo będziesz miał burzę w spodniach. Ale przynajmniej dowiesz się z autopsji, że odbyt służy do wypróżniania się.
Do moderacji
Odpowiedz
2
4
@TeofilSkorupa - Ty tak poważnie?
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
@TeofilSkorupa - zrób u siebie pokój pamięci, wystarczy
Do moderacji
Odpowiedz
5
0
@TeofilSkorupa - ale ciebie zna, łatwo poznać po pustej głowie. Swoją drogą co za prymityw pisze ci te teksty?
Do moderacji
Odpowiedz
3
2
@TeofilSkorupa - Miejscowości nadzalewowe będą spijać to, co tutaj napisałeś radosny misiaczku-PiSiaczku. .. ale to nie śmietanka tylko efekty wytrysku podnieconego do granic możliwości geniusza tępej propagandy naszej umiłowanej siły przewodniej. ..
Do moderacji
Odpowiedz
5
0