UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Teofil-zgadzam się z Tobą! Nadajmy Mu honorowego mieszkańca tak samo jak Adolfowi :)idealną parę tworzą :)
Teofil-zgadzam się z Tobą! Nadajmy Mu honorowego mieszkańca tak samo jak Adolfowi :)idealną parę tworzą :)