A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
artykuł o wszystkim i o niczym dno
teraz to będziemy pływać do Rossiji ba nawet w długach
Mógł jeden wice być, co na radzie tłumaczy zabrakłoby
@Zatroskany - Zart?
Kiedy port w Elblągu będzie miał bocznicę kolejową to chyba podstawa żeby zmniejszyć koszty przeładunku
"obronność i bezpieczeństwo państwa"w/g tekstu, to jedna z ważnych funkcji. Kiedyś min. Macierewicz zapowiedział ważną rolę Zalewu, po wykonaniu przekopu, w zakresie bezpieczeństwa państwa, a obecnie mówi się p rzece Elbląg jedynie. Cie Florek. .. .
Czy nie można mówić o tych planach po ludzku, a nie językiem sztucznym, mało komunikatywnym?
Może ruszy ktoś 4 litery i pogoni nocnych szarpakowców. .
@Ferdek.Schichau - Kolejna osobowość don Teofillo de Skoruppy hrabiego San Escobar herbu kanałek sułeski ?
po co ci bocznica urzad juz dawno zdecydowal, ze zadna kolej tu niepotrzebna, Olsztyn zdecydowal zeby zamknac, bo przeszkadza w blekitnym szlaku, ,Olsztynski namiestnik od lat realizuje degrascje tego miasta.