20
04.11.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
artykuł o wszystkim i o niczym dno
(2021.11.04)

info

11  
  2
teraz to będziemy pływać do Rossiji ba nawet w długach
(2021.11.04)

info

1  
  4
Mógł jeden wice być, co na radzie tłumaczy zabrakłoby
(2021.11.04)
@Zatroskany - Zart?
Ferdek.Schichau (2021.11.04)
Kiedy port w Elblągu będzie miał bocznicę kolejową to chyba podstawa żeby zmniejszyć koszty przeładunku
(2021.11.04)
"obronność i bezpieczeństwo państwa"w/g tekstu, to jedna z ważnych funkcji. Kiedyś min. Macierewicz zapowiedział ważną rolę Zalewu, po wykonaniu przekopu, w zakresie bezpieczeństwa państwa, a obecnie mówi się p rzece Elbląg jedynie. Cie Florek. .. .
(2021.11.04)

info

0  
  0
Czy nie można mówić o tych planach po ludzku, a nie językiem sztucznym, mało komunikatywnym?
(2021.11.04)

info

9  
  0
Może ruszy ktoś 4 litery i pogoni nocnych szarpakowców. .
(2021.11.04)

info

3  
  2
@Ferdek.Schichau - Kolejna osobowość don Teofillo de Skoruppy hrabiego San Escobar herbu kanałek sułeski ?
GłębokaMyśl (2021.11.05)
po co ci bocznica urzad juz dawno zdecydowal, ze zadna kolej tu niepotrzebna, Olsztyn zdecydowal zeby zamknac, bo przeszkadza w blekitnym szlaku, ,Olsztynski namiestnik od lat realizuje degrascje tego miasta.
(2022.09.06)