Wybrany wątek opinii
Kiedy port w Elblągu będzie miał bocznicę kolejową to chyba podstawa żeby zmniejszyć koszty przeładunku
Do moderacji
Odpowiedz
12
0
po co ci bocznica urzad juz dawno zdecydowal, ze zadna kolej tu niepotrzebna, Olsztyn zdecydowal zeby zamknac, bo przeszkadza w blekitnym szlaku, ,Olsztynski namiestnik od lat realizuje degrascje tego miasta.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0