UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

po co ci bocznica urzad juz dawno zdecydowal, ze zadna kolej tu niepotrzebna, Olsztyn zdecydowal zeby zamknac, bo przeszkadza w blekitnym szlaku, ,Olsztynski namiestnik od lat realizuje degrascje tego miasta.


Anuluj