Wybrany wątek opinii

Bardzo fajnie i merytorycznie. Prowadzący widać że znają Elbląg. Czuje że rzeka jest w dobrych rękach
Zatroskany (2021.11.04)
@Zatroskany - Zart?
Ferdek.Schichau (2021.11.04)
@Ferdek.Schichau - Kolejna osobowość don Teofillo de Skoruppy hrabiego San Escobar herbu kanałek sułeski ?
GłębokaMyśl (2021.11.05)
Powrót do komentarzy