Wybrany wątek opinii
Bardzo fajnie i merytorycznie. Prowadzący widać że znają Elbląg. Czuje że rzeka jest w dobrych rękach
Do moderacji
Odpowiedz
23
7
@Zatroskany - Zart?
Do moderacji
Odpowiedz
0
2
@Ferdek.Schichau - Kolejna osobowość don Teofillo de Skoruppy hrabiego San Escobar herbu kanałek sułeski ?
Do moderacji
Odpowiedz
2
0