Wybrany wątek opinii
Miasto zachowuje się jak ktoś na głodzie. Telewizor już dawno poszedł do lombardu. Teraz kolej na sztucce. Ale to już 3 lata temu mówiłam, ze tak będą wyglądały rządy tej ekipy. Bez pomysłu na miasto. .. .
Do moderacji
Odpowiedz
32
8
Sami filozofowie, pokażcie pomysły
Do moderacji
Odpowiedz
9
16
Głosowałeś na Tatarstan w Elblagu, to żądaj efektów. Ja zaglosowalam nogami i podatki place poza miastem.
Do moderacji
Odpowiedz
9
2
Chyba muszę zrobić podobnie i też zagłosować nogami.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0