Wybrany wątek opinii

Miasto zachowuje się jak ktoś na głodzie. Telewizor już dawno poszedł do lombardu. Teraz kolej na sztucce. Ale to już 3 lata temu mówiłam, ze tak będą wyglądały rządy tej ekipy. Bez pomysłu na miasto. .. .
(2021.11.03)
Sami filozofowie, pokażcie pomysły
(2021.11.03)
Głosowałeś na Tatarstan w Elblagu, to żądaj efektów. Ja zaglosowalam nogami i podatki place poza miastem.
(2021.11.03)
Chyba muszę zrobić podobnie i też zagłosować nogami.
zzz@333 (2021.11.03)
Powrót do komentarzy