UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nieuk jesteś skończony, prawacki mitoman, marny manipulant i żałosny krętacz - nie mówiąc nawet, że zwykły ignorant bez krzty rzetelnej wiedzy historycznej i naukowej. A jako że również anonim, to nie chce mi się z tobą gadać, tchórzliwy trutniu sakramencki.

RobertKoliński

Anuluj