A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Czy mamy tu problem w stylu "moje boisko jest ważniejsze niż twój remont"?
Jaka żenada, trzeba było dbać na bieżąco a nie teraz wybierać. ..
Z tego co pamiętam to dwie szkoły mają mieć przebudowane dobre boiska na nowe hale a żeby nie zrobić choćby zwykłego boiska przy Szkole 23 zasłaniają się pilnymi remontami
po 3 latach słyszę po raz pierwszy jakieś nazwiska radnych, nie wiedziałem, że są tacy
juz dajcie spokoj z ta szkola SP23,boisko tam mozna tanim kosztem odremontowac latajac dziury - koszt 2000zł i to z dużą górką a nie odrazu zadaszenia robić. lepiej niech szkoła SP23 rozwiaze problem dojazdu do swojego budynku od ul. Kos Gdynskich - na tyłach szkoły jest kwadratowe stare boisko do 'bejzbola'. tam mógłby powstać tanim kosztem parking. a na boisku do piłki nożnej wstawcie bramki normalne. Można tanim kosztem coś zrobić a nie odrazu pchać się w miliony
jeżeli wyremontują boisko przy szkole nr 23 to mamy problem no puki co to ratusz ma parking, a gdzie będą potem parkować urzędnicy. Czyli niech zostanie jak jest.
Cyt … po raz pierwszy chyba taka duża kwarta. Prawda, kwota duża a zrobiono mniej niż za kwotę o polowe niższą. Panie wice i pan i pana podwładna rządzicie lat sześć i co dopiero zorientowaliście się co jest w waszym gospodarstwie. Ponoć świetnie rządzą wasi dyrektorzy, wszyscy dostali nagrody to zapewne dbają o szkoły a nieodprowadzana do ruiny, No ale chyba jednak większości waszych szkół czas zatrzymał się na latach 60.
Po wyborach samorządowych najważniejsza stała się Szkoła Podstawowa nr 18.Przypadek ??
@Chorągiewka . - Nie sądzę. :-(
Gadanie pani sokolowskiej że zależy jej na dobru dzieci jest kłamstwem przez rok skutecznie torpedowała akcję a wyłącznie słucha i wykonuje polecenia włodarzy miasta