UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Z tego co pamiętam to dwie szkoły mają mieć przebudowane dobre boiska na nowe hale a żeby nie zrobić choćby zwykłego boiska przy Szkole 23 zasłaniają się pilnymi remontami
O co chodzi?
Z tego co pamiętam to dwie szkoły mają mieć przebudowane dobre boiska na nowe hale a żeby nie zrobić choćby zwykłego boiska przy Szkole 23 zasłaniają się pilnymi remontami
O co chodzi?