UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Z tego co pamiętam to dwie szkoły mają mieć przebudowane dobre boiska na nowe hale a żeby nie zrobić choćby zwykłego boiska przy Szkole 23 zasłaniają się pilnymi remontami

O co chodzi?

Anuluj