UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
juz dajcie spokoj z ta szkola SP23,boisko tam mozna tanim kosztem odremontowac latajac dziury - koszt 2000zł i to z dużą górką a nie odrazu zadaszenia robić. lepiej niech szkoła SP23 rozwiaze problem dojazdu do swojego budynku od ul. Kos Gdynskich - na tyłach szkoły jest kwadratowe stare boisko do 'bejzbola'. tam mógłby powstać tanim kosztem parking. a na boisku do piłki nożnej wstawcie bramki normalne. Można tanim kosztem coś zrobić a nie odrazu pchać się w miliony