UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

jeżeli wyremontują boisko przy szkole nr 23 to mamy problem no puki co to ratusz ma parking, a gdzie będą potem parkować urzędnicy. Czyli niech zostanie jak jest.

Grześ G

Anuluj