UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
jeżeli wyremontują boisko przy szkole nr 23 to mamy problem no puki co to ratusz ma parking, a gdzie będą potem parkować urzędnicy. Czyli niech zostanie jak jest.
Grześ G
jeżeli wyremontują boisko przy szkole nr 23 to mamy problem no puki co to ratusz ma parking, a gdzie będą potem parkować urzędnicy. Czyli niech zostanie jak jest.
Grześ G