27
29.10.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Ghkm - Podczas kolejnych wyborów należy przypomnieć te wszystkie głosy na nie i podziękować
(2021.10.30)
Pani radnej S. zależy wyłącznie na kasie!!!
(2021.10.30)

info

2  
  1
Nie bójmy się tego nazwać to wina bojaźliwych, nieudolnych dyrektorów.
Kat_Na_Idiotów (2021.10.30)

info

2  
  3
Figę z makiem wam przekażemy. .. trzeba było startować -Radny
(2021.10.31)

info

0  
  1
A kasa z nowego ładu ? 27 milionów. .. .nie lepiej pakować kasę w wyspę spichrzów a ona rokuje jak Modrzewina. .. drogi samorządzie to już nie jest bezradność to co robicie to gloputa.
(2021.10.31)

info

4  
  1
4LO sala? Przecież tammjest piękna hala :/
(2021.10.31)

info

2  
  1
to są takie tempaki że nie wiedza o czym ty piszesz w szczególności radna bezradna adamowicz pani która ukrywa swoj majątek
grsgesrvdsvas (2021.10.31)