A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Ghkm - Podczas kolejnych wyborów należy przypomnieć te wszystkie głosy na nie i podziękować
Pani radnej S. zależy wyłącznie na kasie!!!
Nie bójmy się tego nazwać to wina bojaźliwych, nieudolnych dyrektorów.
Figę z makiem wam przekażemy. .. trzeba było startować -Radny
A kasa z nowego ładu ? 27 milionów. .. .nie lepiej pakować kasę w wyspę spichrzów a ona rokuje jak Modrzewina. .. drogi samorządzie to już nie jest bezradność to co robicie to gloputa.
4LO sala? Przecież tammjest piękna hala :/
to są takie tempaki że nie wiedza o czym ty piszesz w szczególności radna bezradna adamowicz pani która ukrywa swoj majątek