UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Tną lasy leśnicy. .. miasto nie może być gorsze. Sprzeda las pod wycinkę ! Pierwsze czynsze dzierżawne w gratisie ze sprzedaży drewna ! Tylko drzew żal. Radzie Miasta i panu prezydentowi serdecznie gratulujemy ! Będziemy pamiętać w dniu wyborów !

GłębokaMyśl