UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tną lasy leśnicy. .. miasto nie może być gorsze. Sprzeda las pod wycinkę ! Pierwsze czynsze dzierżawne w gratisie ze sprzedaży drewna ! Tylko drzew żal. Radzie Miasta i panu prezydentowi serdecznie gratulujemy ! Będziemy pamiętać w dniu wyborów !
GłębokaMyśl