Wybrany wątek opinii

Mało kto o tym wie, ale na tym terenie nie mogą powstać budynki wyższe niż 5 metrów. Dlaczego??? Nad tym terenem jest korytarz podejścia do lotniska!!! Także zapomnieć należy o inwestycjach.
Reuters (2021.10.22)
@Reuters - Ten plac ala polana to jest lotnisko????? Chyba klepowisko.
(2021.10.22)
@Reuters - Samoloty podchodzą do lądowania od strony ul Malborskiej na której znajduje się 6 budynków o wysokości 30 metrów i kończona jest budowa 7.Chyba że chodzi tobie o lotnisko w Królewie Malborskim lub Rębiechowie ?
(2021.10.23)
Powrót do komentarzy