Wybrany wątek opinii
Mało kto o tym wie, ale na tym terenie nie mogą powstać budynki wyższe niż 5 metrów. Dlaczego??? Nad tym terenem jest korytarz podejścia do lotniska!!! Także zapomnieć należy o inwestycjach.
Do moderacji
Odpowiedz
8
11
@Reuters - Ten plac ala polana to jest lotnisko????? Chyba klepowisko.
Do moderacji
Odpowiedz
6
1
@Reuters - Samoloty podchodzą do lądowania od strony ul Malborskiej na której znajduje się 6 budynków o wysokości 30 metrów i kończona jest budowa 7.Chyba że chodzi tobie o lotnisko w Królewie Malborskim lub Rębiechowie ?
Do moderacji
Odpowiedz
3
0