UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Na kogo później będziecie głosować Donaldunia, Grzesia czy może Sławomira. N. Smieszni jesteście Donaldunio namawiał wszystkich do powrotu z zagranicy a sam s. .. do Merkeluni. Czy wy macie klapki na oczach. Pamietacie Grzesia jak się zamyślił jak zadano mu pytanie co przez 8 lat udało im się zdziałać to nie wiedział co ma powiedzieć. Chcecie złodziei którzy chowają pieniądze po szafkach to idźcie na protest.

Kulfon1308