UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
nie jestem za żadnym rządem, ani pis, ani po, ani psl, laasidasicdja, itd, nic nie robią żeby było lepiej, tylko banialuki wstawiają, a wy im wierzycie
nie jestem za żadnym rządem, ani pis, ani po, ani psl, laasidasicdja, itd, nic nie robią żeby było lepiej, tylko banialuki wstawiają, a wy im wierzycie