UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

nie jestem za żadnym rządem, ani pis, ani po, ani psl, laasidasicdja, itd, nic nie robią żeby było lepiej, tylko banialuki wstawiają, a wy im wierzycie


Anuluj