UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@TeofilSkorupa - Myślę, że porównanie przekopu do nowego kanału Panamskiego byłoby właściwsze. Kanał Sueski przy tym wspaniałym dziele prezesa i premiera Kaczyńskiego to jak rów melioracyjny.
KatNaIdiotów
@TeofilSkorupa - Myślę, że porównanie przekopu do nowego kanału Panamskiego byłoby właściwsze. Kanał Sueski przy tym wspaniałym dziele prezesa i premiera Kaczyńskiego to jak rów melioracyjny.
KatNaIdiotów