UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@TeofilSkorupa - Myślę, że porównanie przekopu do nowego kanału Panamskiego byłoby właściwsze. Kanał Sueski przy tym wspaniałym dziele prezesa i premiera Kaczyńskiego to jak rów melioracyjny.

KatNaIdiotów

Anuluj