Wybrany wątek opinii
Dzięki budowie polskiego Kanału Sueskiego Elbląg będzie wielkim nowoczesnym portem wielkości Gdańska a miasto dozna niesamowitego rozwoju gospodarczego i ekonomicznego. Brawo Prawo i Sprawiedliwość szczególne podziękowania należą się pomysłodawcy i wielkiemu orędownikowi tego wspaniałego dzieła Panu premierowi Jarosławowi Kaczyńskiemu.
Do moderacji
Odpowiedz
21
59
@TeofilSkorupa - Chyba nie widziałeś portu w gdańsku. Tam port to jest wielkości Elbląga, nie wiem gdzie ty chcesz takie statki u nas :D
Do moderacji
Odpowiedz
25
10
Wiadomo że to nie od razu i to jest taka trochę pewna przenośnia ale ludzie inteligentni poeinni wiedzieć o co chodzi.
Do moderacji
Odpowiedz
6
27
@TeofilSkorupa - Myślę, że porównanie przekopu do nowego kanału Panamskiego byłoby właściwsze. Kanał Sueski przy tym wspaniałym dziele prezesa i premiera Kaczyńskiego to jak rów melioracyjny.
Do moderacji
Odpowiedz
14
4