Wybrany wątek opinii

Skoro Elbląg ma być kojarzony z kobietą to ok ale jeśli z taką lorbą jak na zdjęciu to lepiej nie, z cały szacunkiem ale zadbajcie o siebie krowy utyte!
Traore (2021.07.05)
Powrót do komentarzy