UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Skoro Elbląg ma być kojarzony z kobietą to ok ale jeśli z taką lorbą jak na zdjęciu to lepiej nie, z cały szacunkiem ale zadbajcie o siebie krowy utyte!

Traore

Anuluj