UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Skoro Elbląg ma być kojarzony z kobietą to ok ale jeśli z taką lorbą jak na zdjęciu to lepiej nie, z cały szacunkiem ale zadbajcie o siebie krowy utyte!
Traore
Skoro Elbląg ma być kojarzony z kobietą to ok ale jeśli z taką lorbą jak na zdjęciu to lepiej nie, z cały szacunkiem ale zadbajcie o siebie krowy utyte!
Traore