UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
ta feministka z lewej jest taka piękna, że nie mogę przestać o niej myśleć. Staram się nie patrzeć się na bebech bo jest k* gigantyczny. Brzydkie i jeszcze dzieci chcą zabijać. .. ale portel to promuje bo kaska wleciała z zachodu to trzeba. Usuwacie komentarze, które nie są po waszej myśli. Takie z was wolne media, Ale protest był na czarnooo. .. .chyba się przejść do was pogadać jak to u was z tą wolnością jest. A z resztą. .. .walić was.