UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Co najmniej od dwudziestu lat czytam komentarze na portelu, ale takiego chamstwa, prostactwa i brutalności wobec kobiet nie napotkałam. Z tymi "ludźmi"nie ma szans na jakikolwiek dialog. Tylko te swoje plugawe dowcipy, wyzwiska. Po "stylu"poznałam, że jeden z nich to chyba mój syn! Mam nadzieję, że pisze dla "podpuchy". Nie rozumiem tylko po co? Smutne to i nie zrozumiałe.