UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@reAListkA - Jeżeli jesteś realistką, to co zrobisz, gdy urodzi ci się coś, co nie ma czaszki, płuc? I też chce żyć / twoim zdaniem/?
@reAListkA - Jeżeli jesteś realistką, to co zrobisz, gdy urodzi ci się coś, co nie ma czaszki, płuc? I też chce żyć / twoim zdaniem/?