UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@reAListkA - Jeżeli jesteś realistką, to co zrobisz, gdy urodzi ci się coś, co nie ma czaszki, płuc? I też chce żyć / twoim zdaniem/?


Anuluj