UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Co najmniej od dwudziestu lat czytam komentarze na portelu, ale takiego chamstwa, prostactwa i brutalności wobec kobiet nie napotkałam. Z tymi "ludźmi"nie ma szans na jakikolwiek dialog. Tylko te swoje plugawe dowcipy, wyzwiska. Po "stylu"poznałam, że jeden z nich to chyba mój syn! Mam nadzieję, że pisze dla "podpuchy". Nie rozumiem tylko po co? Smutne to i nie zrozumiałe.


Anuluj