Wybrany wątek opinii

Od kilku lat obserwuję totalną grabież drzewostanu w Krasnym Lesie, inaczej nie można tego nazwać !
rowerzysta i narciarz biegowy (2021.07.01)
@rowerzysta i narciarz biegowy - Pan Piotrowski dba o własny image i ma fajny kamuflaż. .. .. , ,wyliczenie, ,. .. ..
nikt (2021.07.01)
@rowerzysta i narciarz biegowy - To co zrobili na trasie do Kadyn, woła o pomste do nieba,
Adolf Heiter (2021.07.04)
Powrót do komentarzy