Wybrany wątek opinii
Od kilku lat obserwuję totalną grabież drzewostanu w Krasnym Lesie, inaczej nie można tego nazwać !
Do moderacji
Odpowiedz
50
4
@rowerzysta i narciarz biegowy - Pan Piotrowski dba o własny image i ma fajny kamuflaż. .. .. , ,wyliczenie, ,. .. ..
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
@rowerzysta i narciarz biegowy - To co zrobili na trasie do Kadyn, woła o pomste do nieba,
Do moderacji
Odpowiedz
3
0