UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Od kilku lat obserwuję totalną grabież drzewostanu w Krasnym Lesie, inaczej nie można tego nazwać !
rowerzysta i narciarz biegowy
Od kilku lat obserwuję totalną grabież drzewostanu w Krasnym Lesie, inaczej nie można tego nazwać !
rowerzysta i narciarz biegowy