UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Urwisko z Krystyny - Czego sie czepiasz Kryśki, kobita robi co może, by było co do gara włożyć, a ze czasem se ktoś wloży - to nie twoja broszka!


Anuluj