UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jedyny sens ma droga dokładnie obok linii kolejowej: najkrótsza, najmniej problemów dla rolników, najmniej wywłaszczeń, żadnych utrudenień w czasie budowy, najłatwiejszy transport materiałów (wagonami). Może takie lobby stworzymy? jw.