UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jedyny sens ma droga dokładnie obok linii kolejowej: najkrótsza, najmniej problemów dla rolników, najmniej wywłaszczeń, żadnych utrudenień w czasie budowy, najłatwiejszy transport materiałów (wagonami). Może takie lobby stworzymy? jw.