UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jedyny sens ma droga dokładnie obok linii kolejowej: najkrótsza, najmniej problemów dla rolników, najmniej wywłaszczeń, żadnych utrudenień w czasie budowy, najłatwiejszy transport materiałów (wagonami). Może takie lobby stworzymy? jw.


Anuluj