UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W Gdańsku złomiarze niszczą takie automaty i zabierają sprzęt. Lepiej zostawiać sprzęt obok pojemników i dać zarobić porządnym złomiarzom zajmującym się recyklingiem.
W Gdańsku złomiarze niszczą takie automaty i zabierają sprzęt. Lepiej zostawiać sprzęt obok pojemników i dać zarobić porządnym złomiarzom zajmującym się recyklingiem.