UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W Gdańsku złomiarze niszczą takie automaty i zabierają sprzęt. Lepiej zostawiać sprzęt obok pojemników i dać zarobić porządnym złomiarzom zajmującym się recyklingiem.


Anuluj