UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Często też jeżdżą przepełnione. Czyli przede wszystkim trzeba zatrudnić kogoś kto sensownie ułoży rozkład jazdy, powrócić do składów z doczepą w godzinach największego oblozenia (7 - 17)na liniach 4 i 1,kupić tramwaje w wersji średniej, zbudować tory na Odrodzenia i na Krolewieckiej i Fromborskiej.


Anuluj