UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Często też jeżdżą przepełnione. Czyli przede wszystkim trzeba zatrudnić kogoś kto sensownie ułoży rozkład jazdy, powrócić do składów z doczepą w godzinach największego oblozenia (7 - 17)na liniach 4 i 1,kupić tramwaje w wersji średniej, zbudować tory na Odrodzenia i na Krolewieckiej i Fromborskiej.