UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Najpierw trzeba zrozumieć termin "odbudowy"a potem snuć plany, to co zostało zniszczone albo doprowadzone do takiego stanu, dlaczego w tych planach nie ma basenu, mostów dróg i ulic, nadbrzeża, ktore kiedyś było zabudowane po obu stronach rzeki i stanowi najatrakcyjniejsze tereny inwestycyjne w każdym mieście tylko nie u nas, dlaczego w planach nie ma odbudowy służby zdrowia, tylko łatanie dziur, oraz budowy domow opieki dla ludzi schorowanuch i domow seniora, dlczego sport umiera w tym mieście, a budowa stadionu wraz z całą infrastrukturą sportową dla szkoły nr. 3,upadła mimo przyznanych unijnych pieniędzy, odbudowa tego stadionu a raczej gruz areny jak się w chwili obecnej szydzi, zostało odłożone na bliżej nieokreślony termin, ,dlaczego jedna z najatrakcyjniejszych dzilek budowlanych pod samym nosem UM, pokazująca bezradność tych urzędnikow, bo przez kilkadziesiąt już lat szpeci swym wiecznym zaniedbaniem, śmieci przewracające siě płoty, meliniarskie ostoje. Dlaczego dlaczego, dlaczego i tak mozna bez końca w każdej dziedzinie. To bardzo zła wizytowka dla tych, ktorzy tak bezradnie siedzą w tym ratuszu, czy oby napewno siedzą w odpowiednim miejscu. ?

Pytek