A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Nie dać ani złotówki bo Wróbel wszystko przepuści na pomniki i dla Żaglówki.
Dać podwyżkę prezydentom i zwiększyć ich ilość.
Nie dzielcie skory na niedzwiedziu, bo jak Witek z Jurkiem, beda dalej konferencje organizowac i mowic jaki to rzad niedobry, to bedzie figa z makiem.
@Goscueue - Ja bym poszedl dalej. Sciezka rowerowa naokoło calego Elblaga 4 pasmowa i co 1km silownie na powietrzu.
@TeofilSkorupa - Ale kto napisal ze miasto dostanie chocby grosz z tego? Na razie sa to tylko czyste spekulacje.
Co to ma być?! Masowa inwigilacja i kontrola? Użycie sieci 5G do monitorowania poruszających się obywateli?! Orwell się w grobie przewraca!! Ciekawe jak chcą to zrobić, każą pod przymusem zainstalować sobie nadajnik w aucie?! Ludzie, dajecie sobie odbierać wolność małymi, prawie niezauważalnymi kroczkami!! Takimi malutkimi, żebyście się tym za bardzo nie przejmowali! Fałszywa pandemia to PRETEKST do wprowadzenia totalitarnego systemu technokratycznego, gdzie wszyscy będą monitorowani i kontrolowani! Faszyzm wraca, poprostu pod inną postacią! Kiedyś byli ssmani teraz jest wirus ale cel jest zawsze ten sam!
`Następną grupą inwestycji są „internetowe“. Ich szacowany koszt to 48 mln zł. Te pieniądze urzędnicy chcieliby przeznaczyć na rozbudowę Miejskiej Sieci Szerokopasmowej, wyposażenie jednostek samorządowych w szkolenia oraz sprzęt umożliwiający naukę i pracę zdalną. Planowana jest także budowa centralnej bazy użytkowników oraz systemu zabezpieczeń, a także dostosowanie Miejskiej Sieci Szerokopasmowej do analizy przemieszczania się osób poruszających się pojazdami wjeżdżającymi i wyjeżdżającymi z miasta oraz poruszającymi się w granicach Elbląga. Ma to polegać na rozbudowie monitoringu pod kątem identyfikacji COVID-19.
stadion i basen
Nowe linie tramwajowe. Nowe duże tramwaje, a nie kruciaki. Nad tym się pochylić A nie gasić światła.
Panie Robercie dlaczego pan jeszcze się nie wypowiedział? Czekamy na słowa znawcy wszystkiego
@TeofilSkorupa - Teofil czy ty nie masz na imię Marian? Znam Mariana, który się brandzluje do kaczyniaka i pis. I tu mam kolejny przykład. Zdradze Ci sekret czy PO czy PIS czy SLD czy lewica, kto nie byłby w rządzie każdy by wyciągnął kase do Unii. To że lewica pobożna rządzi to nie ma znaczenia.