UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dobrze, jakby zwykli ludzie coś z tego mieli, np ściezki rowerowe, nowe tramwaje, proste chodniki i niech nawet będzie - ogólnodostępne piętrowe garaże. .. ale nie, nasi niepo-RADNI będą rozbudowywać modrzewinę - dla kogo??? Iwigilować wjeżdźających i wyjedźających z miasta. Dalej - zbudują inteligentny system do zarządzania deszczówką oraz stworzą miejską politykę miedzypokoleniową - TEGO NAWET NIE DA SIĘ CZYTAĆ. Czy ktoś tam myśli?? Chcecie utopić ponad 500 mln ?
jimi