UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Inwestowac w cos co sie zwroci, infrastrukture do portu (skoro juz cos buduja na zalewie, to chociaz w mininalnym stopniu przygotowac port i drogi), obwodnice przez bazantarnie zbudowac, no i najwazniejsze. .. czemu nie mamy wzdłuż s7 dróg (tak jak w 3miescie), tereny byly by odrazu o wiele bardziej porzadane pod magazyny logistyczne itd. .. przez elblag jest najszybsza droga pomiedzy niemcami a ruskimi, trasa gdansk-wawa, a ten potencjal nie jest w ogole wykorzystany. .. ino nowa holandia z dmuchanym lwem :v
AdolfHeiter