UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Strzał w dziesiątkę, skoro Energa potrafi sprzedawać energię elektryczną, to I da radę z ciepłem, tylko pytanie, kto da radę płacić drugiej firmie, EPEC)ktora powstała tylko po to by stworzyć kilka atrakcyjnych stołkow z jeszcze atrakcyjniejszymi apanażami, kto da radę?. .. My. my nikt innyChcecie mieć tańsze ciepło, - montujcie foto- woltaikę I zakręćcie zawory z Epecu.

Takie proste.

Anuluj