UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Strzał w dziesiątkę, skoro Energa potrafi sprzedawać energię elektryczną, to I da radę z ciepłem, tylko pytanie, kto da radę płacić drugiej firmie, EPEC)ktora powstała tylko po to by stworzyć kilka atrakcyjnych stołkow z jeszcze atrakcyjniejszymi apanażami, kto da radę?. .. My. my nikt innyChcecie mieć tańsze ciepło, - montujcie foto- woltaikę I zakręćcie zawory z Epecu.
Takie proste.