UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Warto sprawdzić fakturę z Energii, dodatkowa opłata, a cena jednostkowa też w górę. Człowiek nie nadąży za piswskimi podwyżkami. A mieszkania podwyżka około 100 zł. Tych wszystkich podwyżek nie wytrzyma żaden emeryt. Ale glosujcie dalej na PIS to na pewno nas wykończą.
errre