UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Warto sprawdzić fakturę z Energii, dodatkowa opłata, a cena jednostkowa też w górę. Człowiek nie nadąży za piswskimi podwyżkami. A mieszkania podwyżka około 100 zł. Tych wszystkich podwyżek nie wytrzyma żaden emeryt. Ale glosujcie dalej na PIS to na pewno nas wykończą.
errre