59
24.02.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
no właśnie jeden i drugi dał głos, potraficie tylko szczekać
@Bkoif - wszystko dla ciebie to stan umysłu lub psychiczny, nie potrafisz wymyślić czegoś mądrzejszego, słaby masz stan psychiczny
@vvbb - Nie tylko na rampie na Grunwaldzkiej również. W mieszkaniu wysiedzieć nie można.
Polka 8 (2021.02.24)
komusze inwestycje, czyli bez ładu składu i rozumu wszystko, postkomuna zbudowała port bez bocznicy kolejowej, jakim trzeba być tępakiem umysłowym aby realizować takie idiotyzmy? czy senator Wcisło jutro będzie z transparentem ***** postokomunę pod UM?
Etuio (2021.02.24)

info

11  
  0
Nic mnie tak nie cieszy jak to że Olsztyn padnie na kolana
82 300 (2021.02.24)

info

8  
  4
Tak hałasują tymi kamieniami, że mnie kryształy w segmencie drgają.
Phihihi (2021.02.24)

info

6  
  2
A ul. MAZURSKA do ZUS to już dziura na dziurze te Tiry to na pewno są przeładowane bo z dnia na dzień jest coraz gorzej, ciekawe kto naprawi nawierzchnię i czy ktoś kontroluje te ciężarówki czy nie są przeładowane.
(2021.02.24)

info

4  
  7
". .. i nie boją się tak kamieni wozić ??? strach jest. .. .. ale staramy sie kwity mieć. .. ."- nie pamiętam dokładnie jak to leciało. .. ..
uhygt (2021.02.24)

info

4  
  0
@Weź koło i walnij się w czo - a nie pamiętasz że podobno piniędzy nie było i miało nie być ?????
uhygt (2021.02.24)
Weź słoik jedz do wawy na UJ tu mieszkasz brudzisz narzekasz?