UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A ul. MAZURSKA do ZUS to już dziura na dziurze te Tiry to na pewno są przeładowane bo z dnia na dzień jest coraz gorzej, ciekawe kto naprawi nawierzchnię i czy ktoś kontroluje te ciężarówki czy nie są przeładowane.