UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
komusze inwestycje, czyli bez ładu składu i rozumu wszystko, postkomuna zbudowała port bez bocznicy kolejowej, jakim trzeba być tępakiem umysłowym aby realizować takie idiotyzmy? czy senator Wcisło jutro będzie z transparentem ***** postokomunę pod UM?
Etuio