59
24.02.2021

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Coś bardziej na kształt Krytego Lodowiska Helena, które jest czynne 5 miesięcy w roku, a przez 7 miesięcy robi za świetlicę dla pingpongistów. ..
(2021.02.24)

info

12  
  3
@pampi-ZAWADA - On to on ale co na to towarzysz elbląski błazen od wszystkiego
Coś pan derektor bredzi. Jaki teren Energi? Kamień rozładowywany jest z wagonów na bocznicy kolejowej przy ul. Mazurskiej i ciężarówki wożą go do portu. Derektor pracuje zdalnie?
Jamess (2021.02.24)
port nie ma bocznicy kolejowej, . .. ElblÄ…g to stan psychiczny,
Bkoif (2021.02.24)
upadły turbanie-pogonić to możesz kota Kaczyńskiego
(2021.02.24)

info

7  
  9
@Make Elbląg great again! - Źle łączysz wszystkie inwestycje, przekopem, to co jest realizowane nie ma nic wspólnego z przekopem, tylko zbiega się w czasie tą inwestycją.
Spx (2021.02.24)
@Spx - Przekop i rządy pisu to tez zbieg okoliczności? Gdyby PSL i PO dalej rządziło to by tez powstał przekop? Na przebudowę dk22 Elbląg i okolice czekał 30 lat, przebudowa kolei czekała 40 lat. Ale to tylko zbieg okoliczności, że akurat teraz padło na obwodnice Gronowa Elbląskiego i Jegłownika, przebudowę kolei i przekop.
Weź koło i walnij się w czo (2021.02.24)
@Jamess - pociagi z kamieniem stoja tez na grunwaldzkiej na terenie dawnego halexu i tez sie tam rozładowuja robiac przy tym nie maly halas.
obserwaoooerto (2021.02.24)
@obserwaoooerto - I z Grunwaldzkiej są wożone do portu autami ciężarowymi?? Przez miasto?? I się później dziwimy, że drogi są poniszczone?? Ciekawe o ile przeładowane tak se jadą, bo zapewne na te kilka km, nikt ich nie waży, a że działają dla dobra przekopu, to pewnie policja przymyka oko.
Tomasz85 (2021.02.24)
to trzeba najpierw zacząć pracować