UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@obserwaoooerto - I z Grunwaldzkiej są wożone do portu autami ciężarowymi?? Przez miasto?? I się później dziwimy, że drogi są poniszczone?? Ciekawe o ile przeładowane tak se jadą, bo zapewne na te kilka km, nikt ich nie waży, a że działają dla dobra przekopu, to pewnie policja przymyka oko.
Tomasz85